اخبارمالیهمه گروهها

تجلیل از آتش نشانان به مناسبت روز آتش نشانی

توسط اکتبر 1, 2019 بدون نظر

تجلیل از آتش نشانان به مناسبت روز آتش نشانی

#مراسم گرامیداشت روز آتش نشان با حضور فرماندار تالش، امام جمعه شهرستان ،شهردار تالش، اعضای شورای شهر ،جمعی از مسئولین ،در محل آتش نشانی تالش برگزار شد.

دراین مراسم خورشیدی رئیس آتش نشانی تالش به تشریح عملکرد این نهاد پرداخت و گفت :آتش نشانی با داشتن دو ایستگاه ، 25 نیرو در 3 شیفت کاری ارائه خدمات می کند

مسئول آتش نشانی تالش برگزاری کلاس های آموزشی در سطوح مختلف مدارس را در رابطه با چگونگی مقابله با حریق وحوادث را از جمله اقدامات این نهاد برشمرد و افزود :بازدید و بررسی ایمنی ساختمان ها و اماکن عمومی و …از دیگر فعالیت ها ی این مرکز خدماتی می باشد .

وی در ادامه با تاکید برلزوم ارائه خدمات هر چه بهتر و تجهیز امکانات آتشنشانی گفت : نصب شیر های آتش نشانی ،مهمترین منبع در تامین آب مصرفی آتش نشانی در زمان بروز حریق می باشد و امری ضروری است ، که نیازمند تامین وتخصیص اعتبار می باشد.
ایشان یاری و مساعدت مسئولین و فرماندار تالش را در رفع این مسئله را خواستار شد.

دراین مراسم شهرام غنی زاده شهردار تالش با تبریک روز آتش نشان ، گرامیداشت یاد و خاطره شهدای آتش نشان و تسئلیت به مناسبت ایام ماه محرم گفت : خدمات عزیزان آتش نشان در زمان وقوع حادثه مایه آسایش، آرامش و نجات مردم است که باید خدمات آنان همواره مورد توجه و تقدیر قراربگیرد.

وی هفتم مهر ماه را روز تجلیل و پاسداشت جایگاه مردانی از جنس ایثار و شهامت دانست وگفت :آتش نشانان همانند فرشته های نجات هستند که خدمت به خلق در وجودشان زبانه می کشد .

مهندس شهرام غنی زاده بر ضرورت توجه به ایمنی در کاهش حوادث و پیشگیری از وقوع پیش آمد ها تاکید کرد و گفت :فرهنگ سازی و آموزش ایمنی در بین شهروندان از اولولیت ها و برنامه ها شهرداری در اتقای سطح ایمنی می باشد که تاثیر آن انکار ناپذیر است .

شهردار تالش بیان نمود :گلباران مزار شهدا ،شرکت در برنامه های معنوی زیارت عاشورا، دیدار با امام جمعه شهرستان ، شرکت در نماز جمعه، رکاب زنی دوچرخه سوران آتش نشان در جوار مزار ، شهید آتش نشان محسن روحانی ، آموزش همگانی و ایمنی در مدارس و تجلیل از آتش نشانان از برنامه ها به مناسبت گرامیداشت روز آتش بود که اجرا گردید.

رئیس شورای شهر تالش مهندس علی بابایی با اشاره به اهمیت رسیدگی به مشکلات شغلی و سختی کار آتش نشانی گفت :رسیدگی به موضوعات مربوط به وضعیت معیشتی و امنیت شغلی آتش نشانان از دغدعه های ما می باشد که امیدوارم با تمهیدات لازم از سوی شهرداری آتش نشانان دراین زمینه از شرایط بهتری بر خوردار شوند .

این مراسم با حضور پدر و مادر شهید آتش نشان محسن روحانی مزین بود که با اهدای لوح سپاس از ایشان تقدیر به عمل آمد .

لوح سپاس و هدایایی از سوی شهردار و اعضای شورای شهر تالش به آتش نشانان اهدا و از خدمات آنان تقدیر و تشکر شد .

Shahrdari

نویسنده Shahrdari

More posts by Shahrdari

ارسال نظر