اخبارسال 1398همه گروهها

پیام تبریک سخنگوی شورای اسلامی شهر تالش

توسط آگوست 12, 2019 بدون نظر

✅حاج سهیل سلامی سخنگوی شورای اسلامی شهر تالش فرا رسیدن هفدهم مرداد روز خبرنگار را از طرف اعضای شورای اسلامی شهر به خبرنگاران بعنوان طلایه داران جبهه آگاهی تبریک و تهنیت گفتند.
✅سخنگوی شورای اسلامی شهر ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهید صارمی و شهدای عرصه خبر گفت:؛هفدهم مرداد، روز پاسداشت از تلاشهای بی وقفه انسانهای آگاهی دهنده ای است که با سلاح قلم خود در کشورمان ایران، سرزمین مردم آگاه و شریف، قدم میزنند.
✅سلامی خبرنگاران را “حق جو” و “حق پو” برشمرد و اظهارداشت :،‌از آنجایی که خبرنگاران بدنبال حقیقت و انعکاس واقعیتها بوده و نماینده و وکیل مردم عزیزمان می باشند همواره شایسته تکریم وتحسین اند.
✅رئیس سابق شورای اسلامی شهرستان تالش همچنین با تبریک و تهنیت انتخاب اعضای هیات رئیسه شوراهای اسلامی شهری و روستایی شهرستان برای آنان آرزوی توفیق خدمت گزاری به مردم شریف تالش نمودو اظهارداشت: شوراها به عنوان مردمی­ترین نهادی که از بطن مردم برخواسته است، زبان گویای آنان در برابر مسئولان و نهادهای مختلف محسوب می شوند و به عنوان وکلای مردم پیگیر مسائل و مشکلات موکلین خود هستند.
✅سهیل سلامی سخنگوی شورای اسلامی شهر تالش خدمت بی منت مردم قدرشناس تالش را توفیق الهی دانست و خاطرنشان کرد: عضویت در شوراهای اسلامی ، توفیقی بزرگ برای منتخبین و معتمدین مردم است که باید بر اساس آیه شریف « وَالَّذِینَ اسْتَجَابُوا لِرَبِّهِمْ وَأَقَامُوا الصَّلَاةَ وَأَمْرُهُمْ شُورَی بَیْنَهُمْ وَمِمَّا رَزَقْنَاهُمْ یُنفِقُونَ » از لحظه به لحظه آن در راستای عمل به وظایف و تکالیف دینی و قانونی خود استفاده و بهره های معنوی فراوان ببرند.

Shahrdari

نویسنده Shahrdari

More posts by Shahrdari

ارسال نظر