اخبارسال 1398همه گروهها

توجه به مناطق محروم و حاشیه ای شهر از برنامه های آتی مدیریت شهری است

توسط جولای 30, 2019 بدون نظر

✅به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر تالش صبح امروز شهردار تالش با همراهی جمعی از مدیران شهری بازدید میدانی از مناطق حاشیه شهر و پروژه های عمرانی در حال اجرا شهرداری داشتند .
✅مهندس شهرام غنی زاده شهردار تالش در این بازدید توجه به مناطق محروم و حاشیه ای شهر را از برنامه های آتی مدیریت شهری تالش دانست و گفت:
یکی از اولویت های شورای اسلامی شهر و مدیریت شهری کنونی ایجاد موازنه و عدالت در توجه به مناطق مختلف شهر است و در این راستا نیز در برنامه های شهرداری تدابیری اندیشیده شده است.
✅وی افزود: تعریض و بهسازی معابر قدیمی و خاکی ، توسعه فضای سبز و احداث بوستانهای محله ای و کمک به نوسازی بافتهای فرسوده از جمله برنامه های شهرداری در راستای توسعه و آبادانی مناطق محروم شهر هستند.

✅گفتنی است شهردار تالش در بازدیدهای امروز دیدار چهره به چهره با مردم نیز داشتند و از نزدیک در جریان مشکلات شهروندان قرار گرفتند و قولهای در خصوص حل مشکلات آنان دادند.

✅ حضور سرزده عزیز عاقبتی از خبرنگاران فعال شهرستان و نماینده خبرگزاری فارس در بازدید از یکی از مناطق شهری و پیگیری مشکلات مردم از نکات جالب توجه این بازدید بود.

Shahrdari

نویسنده Shahrdari

More posts by Shahrdari

ارسال نظر