اخبارسال 1398همه گروهها

همزمان با هفته دولت امسال: شهر تالش ناحیه بندی می شود

توسط جولای 26, 2019 بدون نظر

همزمان با هفته دولت امسال:
شهر تالش ناحیه بندی می شود

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر تالش مهندس شهرام غنی زاده شهردار از ناحیه بندی شهرداری تالش همزمان با هفته دولت امسال خبر داد و اظهار داشت:طرح جامع و کامل اجرای ناحیه بندی شهر به ناحیه شمال و جنوب توسط شهرداری تهیه و جهت تصویب به شورای اسلامی شهر پیشنهاد شده است.
وی افزود:در صورت تصویب، این طرح باعث تسریع در امر خدمت رسانی مطلوب به شهروندان شریف تالشی می شود.
شهردار تالش به مزایای ناحیه بندی اشاره و تصریح کرد: با انجام این ناحیه بندی، کارها و خدمات اجرایی شهر توسط شهرداری های ناحیه یک و دو صورت می پذیرد و شهردار مرکز از انجام کارهای اجرایی رها شده و با خیال آسوده تری به بازرسیها و بررسی هزینه­ های مورد نیاز و رفع ایرادهای موجود در طرحها و پروژه های شهرداری می پردازد.
مهندس غنی زاده با بیان اینکه نظارت بر امورات ناحیه ها با شهرداری خواهد بود، خاطرنشان کرد: با ناحیه بندی شهر، عمر برنامه ریزیها و کارهای شهردار بیشتر شده و درخواستهای مراجعان به شهرداری نیز با سرعت بیشتری پیگیری خواهد شد.
شهردار تالش با اشاره به اینکه این طرح پیشنهادی براساس طرح جامع تفصیلی شهر صورت گرفته گفت: در تقسیم بندی شهر ملاک براساس حداکثر مساوات وسعت،مساوات جمعیت و لحاظ شعاع عملکرد دو کیلومتری از مرکز ناحیه مرزبندی انجام شده است.
شهرام غنی زاد در خصوص خط مرزبندی فرضی به دو منطقه شمالی(ناحیه ۱) و جنوبی ( ناحیه ۲) طبق برنامه ریزیهای دقیق مهندسی توسط کارشناسان خبره انجام شده اظهار داشت :از خیابان هشت شهریور به میدان امام خمینی ره و به سمت میدان امام علی ع و سپس در مسیر کمربندی ۲۰ متری (خیابان جمهوری اسلامی ) به خیابان شهید میرزایی بعنوان خط مرزی فرضی دو ناحیه تعیین شده است.
شهردار تالش در خصوص محدوده نواحی شمالی و جنوبی نیز بیان داشت: از خط فرضی اشاره شده به سمت میدان وحدت را جزء ناحیه یک شهری محسوب شده و به سمت میدان امام حسین ع را ضلع جنوبی شهر به ناحیه دو اختصاص یافته است.

Shahrdari

نویسنده Shahrdari

More posts by Shahrdari

ارسال نظر