اخبارسال 1398همه گروهها

پروژه های شهرداری باید طبق برنامه و زمانبندی تعیین شده انجام گیرد

توسط جولای 21, 2019 بدون نظر

مهندس شهرام غنی زاده شهردار تالش در جریان بازدید از پروژه های عمرانی شهری از تخصیص اعتبار ۹۰۰ میلیون تومانی از محل اعتبارات امسال کمیته برنامه ریزی شهرستان جهت تکمیل تعریض پل اصلی شهر خبر داد و اظهار داشت: اجرا و تکمیل این پروژه نیمه تمام شهری در کاهش حجم ترافیک نقش اساسی دارد.
مهندس غنی زاده با اشاره به اینکه این پروژه باتوجه به اعتبارات اختصاص یافته تاکنون پیشرفت فیزیکی خوبی داشته اظهار کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته و اختصاص اعتبارات لازم درآینده در تلاش هستیم در اسرع وقت کار تعریض پل انجام و جهت بهره برداری در اختیار مردم قرار گیرد.
وی ضمن قدردانی از فرماندار ، اعضا کمیته برنامه ریزی شهرستان و مسئولین استانی در خصوص تصویب اعتبارات پروژه های عمرانی شهرداری افزود : با اجرای تعریض این پل گره های ترافیکی در شهر تا حدود زیادی مرتفع خواهد شد.
شهردار تالش همچنین در بازدید از پروژهای آسفالت شهری نیز با اشاره به اینکه در سال جاری بیش از ۹۲۰۰۰ مترمربع بر اساس بودجه تصویب شده توسط اعضا شورای اسلامی در شهر به همت پرسنل پرتلاش شهرداری آسفالت معابر شهری را در برنامه خواهیم داشت خاطرنشان کرد: امیدورایم با برنامه ریزی های صحیح در جهت رفع مسائل و مشکلات شهر در راستای خدمتگذاری شاهد اجرای هرچه بهتر و بيشتر پروژه ها باشيم.
مهندس غنی زاده با ابراز رضایت از روند پیشرفت پروژه ها تأکید داشت: پروژه های شهرداری بايد طبق برنامه و زمان بندی تعیین شده انجام شود تا از اتلاف سرمايه و زمان جلوگيری شود و بتوان رضايت نسبی شهروندان شریف تالشی را در این زمینه در كارنامه عملكرد شهرداری داشت.

Shahrdari

نویسنده Shahrdari

More posts by Shahrdari

ارسال نظر