اخبارسال 1398همه گروهها

نشست شهردار با رئیس بنیاد شهید شهرستان

توسط جولای 21, 2019 بدون نظر

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر تالش ، مهندس شهرام غنی زاده شهردار تالش صبح امروز با حضور در اداره بنیاد شهید و ایثارگران شهرستان با همتی رییس بنیاد شهید و امورایثارگران دیدار و گفتگو کرد .

مهندس غنی زاده در این نشست با اهمیت خواندن ترویج و اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت گفت: شهدا و ایثارگران درراه دفاع از اسلام و مملکت اسلامی، جان‌عزیز خود را نثار کردند و در این راه هیچ ادعایی نداشتند .
وی افزود :ما مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی امروز در به برکت خون پاک شهدا عزیز امانت دار سنگرهای خدمتگذاری به مردم هستیم و در برابر آن‌همه ایثارگری امروز وظیفه سنگینی به عهده‌داریم.
شهردار تالش با تاکید بر تکریم خانواده معظم شهدا و ایثارگران و قدردانی از فعالیت ها و خدمات رسانی مجموعه بنیاد شهید به خانواده های معظم ایثارگران خاطرنشان کرد : ادامه دادن راه شهدا و تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، کوچک‌ترین کاری است که ما می‌توانیم در برابر آن‌همه ایثارگری داشته باشیم.

مسلم همتی رئیس بنیاد شهید شهرستان نیز در این نشست صمیمی ضمن تشکر از حضور شهردار اظهار داشت : تکریم ایثارگران علاوه بر اینکه یکی از وظایف خادمان شهدا است، موجب ترویج و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه می‌شود و این کار بسیار مهمی است که جامعه امروز به آن نیاز جدی دارد.
در پایان شهردار تالش باهمراهی رییس بنیاد شهید از قسمت های مختلف اداره بازدید نمودند و بر همکاری و هرگونه کمک به این مجموعه اعلام آمادگی نمودند .
لازم به ذکر است شهردار تالش از ایثارگران و خانواده معظم شهداست.

Shahrdari

نویسنده Shahrdari

More posts by Shahrdari

ارسال نظر