نکو داشت روز شهرداریها و دهیاریها در شهرستان تالش برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر تالش ،مهندس شهرام غنی زاده شهردار تالش در این همایش ضمن قدردانی از برگزار کنندگان این مراسم باشکوه گفت:بنده افتخار این را دارم بعنوان خدمتگزار شهروندان فهیم و قدرشناس تالش در جمع منتخبین خادمین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که حاصل خون پاک شهدای والامقام و مجاهدت ایثارگران عزیز است حضور دارم .
شهردار تالش در جمع شهرداران و دهیاران منتخب و مسولین شهرستان از حسن اعتماد اعضای شورای اسلامی شهر تشکر نمود و اظهار داشت :انشاالله با توکل به خدا و توسل به ائمه اطهار ع و حمایت اعضا شورای اسلامی و مسولین دلسوز نظام بتوانیم با همت همکاران پرتلاش در مجموعه شهرداری در راستای توسعه و عمران آبادانی شهر که در شان مردم شریف تالش قدم برداریم .
مهندس غنی زاده که بعنوان شهردار منتخب بنمایندگی از شهرداران پنج گانه در این همایش ایرادسخنرانی داشت ،ارائه خدمات مناسب و مستمر به شهروندان را وظیفه ذاتی و اصلی شهرداری ها دانست و خاطرنشان کرد:ارائه خدمات بهینه و مستمر در زمینه های تنظیف، فضای سبز،عمران و خدمات شهری مستلزم هزینه مستمر توسط شهرداریهاست.
وی همچنین افزود:بررسی وضعیت عوارض در بلند مدت ،ایجاد مراکز تفریحی و گردشگری،ارائه خدمات مناسب به شهروندان جهت جلب حمایت و مشارکت آنان،جذب سرمایه گذاری بخشهای خصوصی و بین المللی و اجرای کامل طرح جامع مدیریت شهری و … از دیگر ضروریات است.
مهندس شهرام غنی زاده در این همایش که فرماندار ،نماینده مجلس شورای اسلامی حضور داشتند به برخی از مشکلات عمده شهرداریها که با آن جهت خدمات رسانی مطلوب با آن مواجه هستند اشاره و تصریح نمود:تورم سنگین و افزایش چند برابری ارزش خدمات ارائه شده ،گرانی و کمبود برخی تجهیزات مورد نیاز مانند قیر ،خودروها و ماشین آلات تخصصی و…مانع دستیابی شهرداریها به منابع درآمد پایدار و خدمات رسانی در شان مردم بعنوان ولی نعمتان ما ساخته است.
وی مدیریت جهادی برای رفع مشکلات را در شرایط حال حاضر نیاز ضروری دانست و افزود:با تاسی از فرهنگ جهادی و توجه ویژه به منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی به مردم خدمت نمایم.
شهردار تالش با اشاره به اینکه شهرداریها نهادی کاملا مردمی و خودکفا بوده و هزینه های جاری خود را شهر تامین می نمایند ،خواستار مساعدت دست اندرکاران مدیریت شهری شد و اظهار داشت :از دست اندرکاران و مسولین استانی و کشوری در حوزه شهری خواهشمندیم بدلیل وجود بحران مالی و رکود اقتصادی و کمی درآمد بویژه در شهرداریهای کوچک کمک حال ما باشند تا بتوانیم خدمت بی منت را دراسرع وقت به شهروندان ارائه دهیم .
مهندس غنی زاده از حمایت های دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور، استاندار ،مدیرکل امورشهری استانداری ،فرماندار و نماینده مجلس شورای اسلامی در خصوص مساعدت پروژهای پل امید(خیابان جمهوری اسلامی ) و کارخانه کمپوست غرب گیلان که در شهر تالش در حال احداث می باشد تشکر و قدردانی نمود و بیان داشت: اجرای پروژه های بزرگ در شهر نیازمند حمایت مسولان دلسوز بوده و امید به زندگی بهتر برای شهروندان را فراهم می نماید .
شهردار تالش در پایان صحبت های خود در این مراسم با بیان اینکه مردم از ما کار و تلاش می خواهند ،گفت: مردمان تالش لیاقت خدمات بهتری هستند و باید با همدلی و وفاق دست در دست هم دهیم و بدنبال رضایت مندی مردم و رفع مشکلات شهرها باشیم .

Shahrdari

نویسنده Shahrdari

More posts by Shahrdari

ارسال نظر