اخبارسال 1398همه گروهها

تلف شدن 6 مرال در سایت سیاه دارن

توسط آوریل 22, 2019 بدون نظر

شهردار تالش :
علت تلف شدن ۶ مرال در حال بررسی است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر تالش شهرام غنی زاده شهردار تالش با تایید خبر تلف شدن ۶ راس مرال در طرح گردشگری سیاه داران بیان داشت: تعداد ۶ راس مرال ( ۵ راس ماده و یک نر )در سایت سیاه داران تلف شده اند.
شهردار تالش در خصوص علت تلف شدن مرال ها با بیان اینکه مراحل قانونی در حال بررسی است ،اظهار داشت : بلافاصله پس از گزارش تلف شدن مرال ها توسط مامورین حاضر در پارک سیاه داران با حضور کارشناسان دامپزشکی و حفاظت محیط زیست شهرستان از کلیه لاشه های مارال ها معاینه دقیق پزشکی بعمل آمد و یک لاشه نیز جهت بررسی دقیق از علت تلف شدن کالبد گشایی و نمونه برداری انجام شد.
مهندس غنی زاده در خصوص نحوه معدوم نمودن لاشه مرال های تلف شده نیز گفت: با رعایت کلیه ضوابط قانونی، لاشه های مرال های تلف شده معدوم شدند.
وی بااشاره به اینکه این سایت توسط ادارات دامپزشکی و محیط زیست شهرستان تحت کنترل می باشد ، افزود: از سایر مرال های موجود در سایت خون گیری انجام و واکسن ها مورد نیاز توسط دامپزشکی تزریق و کنه زدایی نیز گردید. شهردار تالش در پایان در خصوص علت تلف شدن مرال ها خاطرنشان کرد: به محض مشخص شدن علت دقیق تلف شدن مرال ها از طریق دامپزشکی، مراتب از طریق واحد روابط عمومی شهرداری در اختیار خبرنگاران و به اطلاع مردم شریف خواهد رسید .

Shahrdari

نویسنده Shahrdari

More posts by Shahrdari

ارسال نظر