اخبار

حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نمایش صلابت، بصیرت و عزت ملی بود.

توسط می 9, 2015 بدون نظر
فرماندار شهرستان تالش :

حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نمایش صلابت، بصیرت و عزت ملی بود.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی صبح تالش، علی فتح‌اللهی ظهر امروز در جمع برادران و خواهران اهل تشیع و تسنن با اشاره به دستاوردهای انقلاب، اظهار کرد: مردم بزرگ ایران امروز بار دیگر با شهدا پیمان بستند که هرگز از آرمان‌های بلند انقلاب عقب‌نشینی نکنند. وی با بیان اینکه دنیا بداند مردم ایران تا پای […]

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی صبح تالش، علی فتح‌اللهی ظهر امروز در جمع برادران و خواهران اهل تشیع و تسنن با اشاره به دستاوردهای انقلاب، اظهار کرد: مردم بزرگ ایران امروز بار دیگر با شهدا پیمان بستند که هرگز از آرمان‌های بلند انقلاب عقب‌نشینی نکنند.
وی با بیان اینکه دنیا بداند مردم ایران تا پای جان از اهداف بلند انقلاب دفاع کرده و هرگز در مقابل زور و فشار کوتاه نمی‌آیند، عنوان کرد: راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن نمایش عزت و سربلندی ملت ایران اسلامی بود و امروز مردم تالش در کنار مردم سراسر ایران نیز با حضور در راهپیمایی فریاد آزادی‌خواهی را به گوش جهانیان رساندند.
فرماندار شهرستان تالش ایستادگی در مقابل زورگویان و مستکبران و دفاع از مظلوم و انسان‌های ستمدیده را از آرمان‌های انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: ایران اسلامی همواره در کنار مظلومان ایستاده و از آنها دفاع می‌کند.

۱۶۰۴۱_۹۳۷

وی با محکوم کردن توطئه اسلام هراسی دشمنان خاطرنشان کرد: با وجود توطئه‌های دشمنان اسلام، موج بیداری اسلامی در جهان در حال گسترش است.
علی فتح‌اللهی به مذاکرات هسته‌ای ایران اشاره کرد و افزود: ایران در مذاکرات هسته‌ای زیر بار زور نمی‌رود و از حقوق مسلم خود دفاع می‌کند.
وی وحدت و استقامت در راه آرمان‌های بلند انقلاب تا رسیدن به اهداف والای آن را لازم و ضروری دانست و خاطرنشان کرد: وحدت عامل شکست توطئه‌های دشمنان اسلام است.

۱۳۶۲۷۷۷۴۷۳۱

فتح الهی با بیان اینکه امام راحل برای عزت و سربلندی ملت قیام کردند، تصریح کرد: به واسطه این نعمت الهی ملت ایران مطیع رهبری هستند و دشمنان فهمیده‌اند که برای از بین بردن این انقلاب باید آن را از دل ملت بیرون کنند زیرا تمام برنامه‌های قبلی آنها با شکست مواجه شده است.

Shahrdari

نویسنده Shahrdari

More posts by Shahrdari

ارسال نظر